Urządzamy sypialnię dla seniora: Jak dobrać łóżko dla starszej osoby? (cz. II)
Czy pokoje dla seniorów zawsze muszą być nudne i urządzone w ten sam sposób? Ależ oczywiście, że nie! Podczas przygotowywania pokoju dla osoby starszej, postarajmy się dostosować go do jej oczekiwań i gustu. Dzięki temu stworzymy wnętrze, w którym senior będzie czuł się dobrze, a przede wszystkim bezpiecznie.
Urządzamy sypialnię dla seniora cz. I – praktyczne porady
Urządzenie sypialni dla seniora wielu osobom może wydać się zadaniem wręcz banalnym. Wystarczy przecież, że zapytamy starszej osoby, jak ona najchętniej urządziłaby własny pokój. Oczywiście jest to część obowiązkowa, ponieważ to właśnie ona będzie w nim mieszkała na co dzień i to ona ma się w nim dobrze czuć, dlatego zadbajmy o to, aby sypialnia była jak najbardziej w jej guście.
Kredens – czy na pewno przeżytek?
Bogato zdobiony, drewniany kredens – wielu z nas kojarzy ten mebel jako nieodłączny element wystroju w kuchniach naszych babć. Nie ma co ukrywać – według powszechnej opinii kredensy to meble, które lata świetności mają już dawno za sobą. Czy aby jednak na pewno warto już teraz stawiać przysłowiowy krzyżyk na tym elemencie wyposażenia? Według nas nie! Dlaczego? Przekonajcie się sami!
Drewno w nowoczesnych wnętrzach. Hit czy kit?
Nowoczesny styl zyskuje coraz większe grono sympatyków. Trudno się temu w końcu dziwić, ponieważ pozwala nam na stworzenie niezwykle eleganckich, ale bezpretensjonalnych wnętrz z prawdziwą duszą. Jednak czym zazwyczaj charakteryzuje się styl nowoczesny w aranżacjach mieszkań?
Showing 1 to 4 of 28 (1 Pages)