Silny jak dąb? Czy warto wybrać meble dębowe?
„Silny jak dąb” to chyba najpopularniejsze porzekadło odnoszące się do tego gatunku drzewa. W tym przysłowiu jest wiele prawdy, ponieważ dąb od wieków jest drzewem cenionym za swoją wytrzymałość. Z tego też powodu bardzo często drewno dębowe wybierane jest jako materiał do produkcji mebli. Czym wyróżniają się meble wykonane z drewna dębowego?
Niedoceniona gwiazda, czyli czy komoda ma jeszcze rację bytu?
Bez niej organizacja rzeczy codziennego użytku może stać się niezwykle uciążliwa. O czym mowa? Naturalnie o komodzie, która – choć bardzo niedoceniana – towarzyszy nam od wielu, wielu lat. Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama różnych półek, szafek oraz organizerów, dzięki którym możemy bez większych trudności posegregować używane przez nas na co dzień rzeczy. Czy pomiędzy tymi wszystkimi możliwościami znajdzie się w naszych nowoczesnych wn
Urządzamy sypialnię dla seniora: Jak dobrać łóżko dla starszej osoby? (cz. II)
Czy pokoje dla seniorów zawsze muszą być nudne i urządzone w ten sam sposób? Ależ oczywiście, że nie! Podczas przygotowywania pokoju dla osoby starszej, postarajmy się dostosować go do jej oczekiwań i gustu. Dzięki temu stworzymy wnętrze, w którym senior będzie czuł się dobrze, a przede wszystkim bezpiecznie.
Urządzamy sypialnię dla seniora cz. I – praktyczne porady
Urządzenie sypialni dla seniora wielu osobom może wydać się zadaniem wręcz banalnym. Wystarczy przecież, że zapytamy starszej osoby, jak ona najchętniej urządziłaby własny pokój. Oczywiście jest to część obowiązkowa, ponieważ to właśnie ona będzie w nim mieszkała na co dzień i to ona ma się w nim dobrze czuć, dlatego zadbajmy o to, aby sypialnia była jak najbardziej w jej guście.
Showing 1 to 4 of 30 (1 Pages)