Podkategorie

 • Materace OPTIMUM

  Materace OPTIMUM

 • Materace HILDING

  Materace HILDING

 • Materace JANPOL

  Materace JANPOL

 • Materace COMFORTEO

  Materace COMFORTEO

 • Poduszki

  Poduszki

 • Ochraniacze
 • Materace Piankowe

  Materace Piankowe

  Materace piankowe pozostają niezmiennie od wielu lat najpopularniejszym rozwiązaniem wśród klientów. Trudno się temu dziwić spoglądają na ich liczne zalety. Najważniejsza z nich, to rzecz jasna wyjątkowa wygoda użytkowania. Materace te łączą w sobie wysoką elastyczność ze sprężystością, co w efekcie sprawia, że dobrze podpierają kręgosłup oraz zapewniają optymalne rozłożenie kończyn. Dlatego kupując jeden z modeli dostępnych w naszej ofercie, zyskujecie gwarancję, że snu z powiek nie będzie Wam spędzać widmo porannego bólu pleców. Zapewniamy szeroki wybór materacy o różnej twardości, co z pewnością pozwoli Państwu dobrać taki, który będzie idealnie dostosowany do Waszych potrzeb.

  Współcześnie produkowane materace piankowe posiadają również wiele innych udogodnień, dzięki którym ich użytkownicy mogą spać spokojnie. Wytwarza się je przy użyciu przewiewnych i oddychających materiałów. Podwyższa to znacznie komfort snu, a także przyczynia się do podniesienia higieny. Lepsza wentylacja zmniejsza bowiem ryzyko zapocenia materaca i eliminuje tym samym ryzyko rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia bakterii oraz pleśni.

 • Materace Lateksowe

  Materace Lateksowe

 • Materace Termoelastyczne

  Materace Termoelastyczne

  Z roku na rok coraz więcej klientów decyduje się na zakup materacy termoplastycznych i to pomimo tego, że dostępne w sprzedaży modele nie należą do najtańszych, zwłaszcza jeśli porówna się je z innymi oferowanymi rodzajami materacy. Co w takim razie sprawia, że ludzie tak chętnie wybierają to rozwiązanie? Przede wszystkim żaden materac nie zapewnia tak wysokiego poziomu komfortu. Dlatego, jeśli raz spróbujesz snu na nim, to możesz być pewny, że nie będziesz chciał spać na żadnym innym.

  Niezwykła wygoda, jaką gwarantują materace termoplastyczne, wynika z materiałów użytych przy ich produkcji. Wkład tych materacy wykonany jest bowiem ze specjalnej pianki, która nie tylko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, reagując na nawet najdrobniejszy nacisk, ale także dostosuje się do jego temperatury. W celu zapewniania użytkownikom optymalnych warunków snu w modelach termoelastycznych łączy się kilka różnych rodzajów pianki. Właśnie takie materace wprowadziliśmy do naszej oferty. W efekcie możemy gwarantować, że dostępne poniżej modele wyróżniają się unikalną wygodną oraz pełną higienicznością.

 • Materace Multipocket

  Materace Multipocket

 • Materace Kieszonkowe

  Materace Kieszonkowe

  Jeśli stoicie przed wyborem nowego materaca i rozważacie zakup modelu o konstrukcji sprężynowej, ale obawiacie się, że po kilku miesiącach doświadczycie niedogodności związanych z wystającymi sprężynami, to mamy dla Was specjalne rozwiązanie. Są nim materace kieszonkowe. Zapewniają one wieloletnią trwałość połączoną z wysoką wygodą użytkowania.

  Wyjątkowe atuty tych materacy wynikają z ich konstrukcji – każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że wywołanie nacisku na konkretny punkt nie powoduje ruchu w pozostałych częściach materaca. Kieszenie utrzymują również stabilność poszczególnych sprężyn. Zapobiega to ich przemieszczaniu oraz eliminuje ryzyko wychodzenia na zewnątrz.

  Materace kieszeniowe odpowiednio rozkładają ciężaru ciała i łatwo dostosują się do kształtu kręgosłupa, co daje gwarancję zdrowego i komfortowego snu. Część z dostępnych w naszej ofercie modeli została wyposażona w dwie różne strony twardości. Jedna z nich jest twardsza, druga miększa. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia jeszcze lepiej dopasować tych materacy do swoich indywidualnych potrzeb.

 • Materace Bonellowe

  Materace Bonellowe

  Wybór solidnego i trwałego łóżka jest niezwykle istotny dla komfortu naszego snu. Jednak nawet najlepsza konstrukcja nie na wiele się zda, jeśli nie zadbamy również o odpowiedni materac. Ze względu na to, że na rynku jest dostępnych wiele modeli, warto zastanowić się jaki rodzaj wybrać. Z pewnością warto rozważyć materace bonnelowe. Choć panuje opinia, że sprężynowe konstrukcje nie są wygodne, to nie należy ich skreślać, ponieważ współcześnie produkowane modele zupełnie różnią się od swoich poprzedników.

  Materace bonnelowe dostępne w naszym asortymencie złożone są ze sprężyn wykonanych z drutu o dużej wytrzymałości, co zapewnia wyjątkową stabilność całej konstrukcji, której nie naruszą nawet duże obciążenia. Dzięki doskonałemu dopasowaniu do kształtu pleców zapewniają zaś wyjątkową wygodę użytkowania. Każdy z oferowanych modeli posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. Oznacza to, że wykłady i poszycia wszystkich materacy są przyjemne w dotyku, niepodrażniające skóry i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Dodatkowym atutem materacy bonnelowych jest również ich atrakcyjna cena. Sprawia to, że pozostają one również w zasięgu klientów dysponujących mniejszym budżetem.

 • Materace Nawierzchniowe
 • Materace Dziecięce
 • Materace Młodzieżowe
 • Materace Ekologiczne
 • Materace Prozdrowotne

Materace sypialniane i poduszki

Materace kieszonkowe, piankowe i termoelastyczne

Wygodne materace sypialniane są dopełnienie oferty łóżek tapicerowanych i drewnianych. W naszym sklepie dostępne są między innymi materace piankowe, termoplastyczne, bonellowe i kieszonkowe. Dzięki tak rozbudowanej ofercie każdy może dokonać najlepszego wyboru wybierając materac w pełni odpowiadający osobistym wymaganiom i preferencjom.

Który materac wybrać?

Materace bonellowe to nic innego jak doskonale znana konstrukcja sprężynowa. Dzięki wysokiej jakości wykonania, nie musicie martwić się Państwo o wystające sprężyny i związane z tym niedogodności. Materace bonellowe są bardzo cenione ze względu na idealne dopasowanie się do sylwetki użytkownika. Proponujemy materace kieszonkowe czyli unowocześnioną wersją bonelii. Różnica polega na umieszczeniu każdej sprężyny w oddzielną kieszeń, dla jeszcze lepszego komfortu i dłuższej żywotności produktu.

Natomiast materace piankowe termoelastyczne to jeszcze wyższy poziom wygody. Wykonane są z tzw. pianki pamięci, która zawsze powraca do kształtu ciała użytkownika, fundując za każdym razem taki sam komfort. Dzięki właściwościom termoelastycznym, materac pochłania ciepło ciałai robi się miękki szczególnie tam, gdzie ciało emituje największe ciepło i jest najbardziej spięte. Materace termoelastyczne to także niezastąpiona ulga dla kręgosłupa.