Poduszka Visco Gel Zobacz większe

Poduszka Visco Gel

Nowe

325,00 zł

Termin realizacji zamówienia do 30 dni roboczych

Poduszka Visco Gel składa się z dwóch części. Z jednej strony tworzy ją elastyczny i chłodny watergel, z drugiej spolegliwa i wyjątkowo miękka pianka termoelastyczna.

Wysokiej jakości połączenie właściwości pianki termoelastycznej i watergel. Poduszka dopasowuje się do kształtu ciała i daje delikatne lecz celne podparcie kręgom szyjnym. W połączeniu z pokrowcem Aloe Vera ma niezwykłe właściwości relaksujące i odprężające nie tylko dla ciała, ale też dla skóry użytkownika.

Z jednej strony poduszka jest wykonana z unikalnej pianki Watergel, która ma właściwości chłodzące, jest bardzo przewiewna i znakomicie dopasowuje się do kształtu ciała.

Pianka termoelastyczna - Zaawansowana technologia, która sprawia, że poduszka idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury i podpiera kręgi szyjne…. Dodatkowo, z uwagi na strukturę, zapewnia odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza.

Materiał użyty do wykonania pokrowca został nasączony specjalnym żelem aloesowym o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry użytkownika. 

Napisz opinię

Poduszka Visco Gel

Poduszka Visco Gel

Produkt specjalny

Ostatnio przeglądane

10 produktów powiązanych