Poduszka Creative Zobacz większe

Poduszka Creative

Nowe

185,00 zł

Termin realizacji zamówienia do 30 dni roboczych

Poduszka Creative, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, znakomicie podpiera odcinek szyjny kręgosłupa – jeden z najważniejszych w ludzkim organizmie. Pozytywnie wpływa dzięki temu na krążenie krwi i regenerację mięśni. Jest elastyczna i sprężysta, dzięki czemu zachwyca większość klientów – opisują ją jako poduszkę nie za miękką i nie za twardą. Ze względu na unikalne właściwości lateksu i wytrzymały pokrowiec, który można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, jest szczególnie polecana osobom cierpiącym na alergie.

Profilowany wkład lateksowy utrzymuje odcinek szyjny i głowę w naturalnej dla kręgosłupa pozycji. Pozwala rozluźnić i zrelaksować mięśnie podczas snu i zapewnia odpowiednie krążenie krwi.

Lateks zawiera aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Wkłady z jego wykorzystaniem charakteryzują się wysoką trwałością i elastycznością, dzięki której użytkownik zyskuje wiele punktów podparcia i poduszkę dopasowującą się do powierzchni ciała. Dzięki systemowi otworów wewnętrznych wkład jest poddawany ciągłej wentylacji, co zapobiega przegrzewaniu się, a specyficzne właściwości lateksu zapewniają antyalergiczność.

Napisz opinię

Poduszka Creative

Poduszka Creative

Produkt specjalny

Ostatnio przeglądane

10 produktów powiązanych