Lambada - materac kieszeniowy z lateksem i pianką wysokoelastyczną Zobacz większe

Lambada - materac kieszeniowy z lateksem i pianką wysokoelastyczną

Nowe

1 549,00 zł

Termin realizacji zamówienia do 30 dni roboczych
Materac dostarczany Zrolowany

Nowoczesny materac wyposażony w 7-strefowy system drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm, które pozwalają uzyskać najbardziej optymalną sprężystość oraz niebywałą elastyczność. Dzięki nim ciało jest zawsze pewnie i bezpiecznie podparte, również w miejscach naturalnych krzywizn. Dla jeszcze większej wygody połączyliśmy system Pocket Plus z pianką wysokoelastyczną i oddychającym lateksem. Zastosowanie tych przyjaznych ciału, bezpiecznych materiałów sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały i będzie Ci wiernie służył przez długie lata. To jednak nie koniec innowacji. W celu podwyższenia twardości materaca zastosowaliśmy dodatkowo matę z naturalnego włókna kokosowego, która sprawi, że zaczniesz wysypiać się jak nigdy dotąd.

 

Połączenie wielu różnych materiałów gwarantuje, że zarówno podparcie ciała podczas snu, jak i sprężystość produktu są na najwyższym poziomie.

 

Całość opakowana została w pokrowiec ActiCare, który powstał z naturalnych włókien wiskozowych. Wykonany jest w oparciu o opatentowaną technologię SANTIZED®, skutecznie chroniącą materacprzed rozwojem pleśni, grzybów, bakterii i nieprzyjemnymi zapachami.

Wkład: 7-strefowa sprężyna Pocket Plus o wys. 15 cm, po jednej stronie pianka wysokoelastyczna o wys. 3 cm, po drugiej włókno kokosowe i lateks o wys. 4,5 cm
Pokrowiec: ActiCare
Wysokość: ok. 25 cm

Napisz opinię

Lambada - materac kieszeniowy z lateksem i pianką wysokoelastyczną

Lambada - materac kieszeniowy z lateksem i pianką wysokoelastyczną

Produkt specjalny

Ostatnio przeglądane

17 produktów powiązanych