Rock & Roll Zobacz większe

Rock & Roll

Nowe

ROCK&ROLL to Innowacyjne połączenie dwóch wysokoelastycznych pianek, których połączenie daje materac o dwóch rożnych stronach twardości.

Więcej szczegółów

1 029,00 zł

Termin realizacji zamówienia do 30 dni roboczych
Materac dostarczany Zrolowany

ROCK&ROLL

 

Innowacyjne połączenie dwóch wysokoelastycznych pianek układających się w intrygujący wzór fal gwarantujących zróżnicowane strefy twardości i doskonałe podparcie całego ciała oraz ciekawe kolory wkładu to niewątpliwe atuty materaca Rock&Roll. Kolejną zaletą jest otwartokomórkowa struktura pianki, która zapewnia idealną przewiewność i wentylację, dzięki czemu możesz cieszyć się wydłużoną trwałością i wyjątkowymi właściwościami materaca. Ponadto warto zwrócić uwagę na pokrowiec, który oferujemy w dwóch opcjach do wyboru. Każdy wyposażony w uchwyty, dzięki którym możesz swobodnie przenosić lub obracać materac na drugą stronę.

 

Wkład: dwie profilowane pianki wysokoelastyczne HR, jedna bardziej twarda (zielona) druga bardziej miękka (biała).

Pokrowiec: Velvet lub Tencel.

Wysokość materaca: ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).

MATERAC ZNAJDUJE SIĘ NA EKSPOZYCJI W SKLEPIE STACJONARNYM

ZAPRASZAMY DO WYPRÓBOWANIA Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C. 

Napisz opinię

Rock & Roll

Rock & Roll

ROCK&ROLL to Innowacyjne połączenie dwóch wysokoelastycznych pianek, których połączenie daje materac o dwóch rożnych stronach twardości.

Produkt specjalny

Ostatnio przeglądane

17 produktów powiązanych