Umberto - twardy materac kieszonkowy Zobacz większe

Umberto - twardy materac kieszonkowy

Nowe

1 358,00 zł

Termin realizacji zamówienia do 30 dni roboczych
Materac dostarczany Na płasko

Połączenie komfortu materaca kieszeniowego z unikalnymi właściwościami chłodzącymi. Model dla wyjątkowo wymagających - objęty 10-letnią gwarancją.

Materac Umberto został zaprojektowany z myślą o osobach szczególnie dbających o zdrowie, sportowcach, osobach aktywnych fizycznie czy starszych. Docenią go jednak nie tylko te grupy. Model Umberto to gwarancja wyjątkowego komfortu i głębokiego snu. Szczęśliwi posiadacze tego materaca zapomną o bólu pleców i bezsenności. Na szczególną uwagę zasługują także jego wyjątkowe właściwości chłodzące.

Osoby aktywne fizycznie i sportowcy docenią materac Umberto przede wszystkim ze względu na pokrowiec składający się dwóch części: z jednej strony otula materac unikalną tkaniną chłodzącą Cooler, pikowaną włóknem klimatyzującym, z drugiej zaś siatką 3D o dużej przewiewności. Dzięki temu pokrowiec chłodzi ciało podczas snu i zapobiega nadmiernemu poceniu się.

Konstrukcja Umberto stawia go w ścisłej czołówce materacy twardych Comforteo, zapewniając jednocześnie wsparcie dla kręgosłupa. Docenią to nie tylko miłośnicy spania na twardym posłaniu, ale też klienci o dużej wadze ciała – kieszeniowy typ materaca pozwala na naturalne ułożenie najważniejszych części ciała podczas snu.

Zalety materaca:

niezależnie działające sprężyny kieszeniowe

7 pól twardości poprawiających komfort

5 cm żelowej pianki T30 obustronnie

pokrowiec w jednej części wykonany z wysoce specjalistycznej dzianiny Cooler, która ma wybitne właściwości chłodzące

pokrowiec w drugiej części wykonany z białej siatki 3D, co zapewnia znakomite wietrzenie materaca, a także chłodzenie na innej zasadzie

materac jest dodatkowo utwardzany

wysokość materaca: ok. 24 cm

Napisz opinię

Umberto - twardy materac kieszonkowy

Umberto - twardy materac kieszonkowy

Produkt specjalny